Hložník Ferdinand (Svederník 1921 - 2006 Bratislava)
Jezdci, signováno a datováno vlevo nahoře F. Hložník 48, olej/překližka, 42 x 60 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 60.000,-
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |